David Enckels

Hoe is het allemaal begonnen?
Alles is begonnen uit een uit de hand gelopen hobby zoals bij zovelen. Eerst met kussens en hierna kwamen steeds meer vragen zoals: " Heb je ook...?" en " Kan je hier niet aangeraken?"; ...

Wie zijn wij?
Wij zijn een jong bedrijf die kwalitatief, hoogstaande accessoires biedt voor de huisdieren van onze klanten. Wij bieden materialen aan die bij onze leverancier een strikte kwaliteitscontrole hebben ondergaan.

Waarvoor kiest u?
Bij Pesci's Pet Supplies kiest u voor kwaliteit; een uniek design;... waar zowel baasjes en hun huisdieren lang kunnen van genieten.

Een weetje: Telkens gaat er ook een deel van de opbrengst naar een goed doel: de hondeschool, een organisatie, een asiel,...

Bezoek onze website: www.pesciespetsupplies.com

Meer items David Enckels

An Cleuren

Ergo Ac
>>> an@ergoac.be
>>> +32 486 73 62 67

André Claessens

Traiteur Claessens André
>>> info@traiteurclaessensandre.be
>>> +32 485 45 12 32

Dominique Corbeel

DLDC Consulting bvba
>>> dominique.corbeel@gmail.com
>>> +32 485 55 55 67

Frank Rombaut

Cyclo Europe
>>> info@cycloeurope.be
>>> +32 2 245 83 94

Geert Decoster

Centho Chocolates
>>> geert@centho.be
>>> +32 477 69 43 73

Gerrit Thielemans

Ts electrics
>>> tsebvba@telenet.be
>>> +32 16 43 74 01

Jan Cloetens

Arcero Architecten
>>> jan@arcero.be
>>> +32 16 88 76 77

Jens Verbesselt

Garage Trading
>>> jens@garagetrading.be
>>> +32 472 61 97 66

Johan Raes

JOKRI bvba
>>> johan@jokri.be
>>> +32 16 65 76 98

Jonas Driesen

Sacacorchos
>>> jonas@sacacorchos.be
>>> +32 478 78 59 98

Joop Marine

Cleaning Service
>>> joop.marine@telenet.be
>>> +32 494 77 58 08

Joren Claes

WEBHERO
>>> joren@webhero.be
>>> +32 496 07 24 79

Kristel Tosseyn

ZENHUIS
>>> kristel@zenhuis.be
>>> +32 495 30 08 30

Lars Fosté

DigitOffice
>>> lars@digitoffice.be
>>> +32 496 33 12 13

Maarten Van Eyken

Buro Van Eyken Bvba
>>> maarten@vaneyken.be
>>> +32 485 54 72 81

Marc God

1 Percent Better 2 Day
>>> marc@1percentbetter2day.com
>>> +32 492 05 61 05

Mathias Verbist

ALEXIUS
>>> mathiasverbist@alexius.be
>>> +32 494 72 54 24

Michel Bekaert

TRIUMFINANCE NV
>>> michel@triumfinance.be
>>> +32 496 87 79 00

Mike Mattheys

Tuinwerken Mike
>>> info@tuinwerkenmike.be
>>> +32 471 62 30 53

Paul Maris

WSI
>>> paul@digitalstrategieswsi.be
>>> +32 478 40 18 37

Philippe Pallemaerts

Slotenmaker LP Security
>>> phil.pallemaerts@telenet.be
>>> +32 473 45 35 40

Roeland Vandecan

VAROConsult
>>> roeland@varoconsult.be
>>> +32 498 870 366

Seppe Gouwkens

Bon Vivant Spirits
>>> seppe@bonvivant-spirits.be
>>> +32 475 86 80 29

Stef Rottier

AS Finance Solutions ING
>>> stephane.rottier@ing.com
>>> +32 475 98 70 88

Stéphanie Siroux

Touché
>>> stephanie@touchee.be
>>> +32 494 54 03 45

Tom Renders

Experts In Business
>>> Tom@expertsinbusiness.be
>>> +32 485 53 12 68

Walter De Greef

JES@ bvba
>>> info@jesa-bvba.be
>>> +32 477 23 11 77

Wim Peeters

OPENICT bvba
>>> wim.peeters@openict.be
>>> +32 475 21 54 27

Wisken Beeckman

W!Scan cvoa
>>> sos@wiscan.be
>>> +32 53 42 66 72

Yves Vanderstraeten

YV Consulting
>>> yves.vanderstraeten@yvconsulting.be
>>> +32 477 66 97 58

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x