Gerrit Thielemans

Tselectrics is zich gaan specialiseren in noodstroomoplossingen sinds 2009

Klanten kunnen bij ons terecht voor verkoop, verhuur, leasing, onderhoud en monitoring van noodstroomsystemen. Zowel elektrisch als dieselaggregaat

Als u een bedrijf heeft waar kritieke toepassingen staan zoals bvb labo apparatuur, server en IT omgeving dan is stroomuitval iets wat u zeker niet wil meemaken.

Wij kunnen u een volledig pakket op maat bezorgen gaande van levering, installatie, opstart en onderhoud van uw noodstroomoplossing.  Ook de bijhorende elektrische aanpassingswerken kunnen wij aanbieden zodat u maar 1 aanspreekpartner heeft.  Indien er reeds een oud toestel aanwezig is nemen wij dit na installatie van een nieuwe setup ook mee zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over afvoer en recyclage.

Vragen over noodstroom .. U kan ons via verschillende wegen contacteren en wij helpen u dan graag verder met raad op maat van uw bedrijf

Bezoek onze website: www.tsebvba.be

Meer items Gerrit Thielemans

An Cleuren

Ergo Ac
>>> an@ergoac.be
>>> +32 486 73 62 67

André Claessens

Traiteur Claessens André
>>> info@traiteurclaessensandre.be
>>> +32 485 45 12 32

David Enckels

Pesci's Pet Supplies
>>> davidenckels@pesciespetsupplies.com
>>> +32 498 52 73 35

Dominique Corbeel

DLDC Consulting bvba
>>> dominique.corbeel@gmail.com
>>> +32 485 55 55 67

Frank Rombaut

Cyclo Europe
>>> info@cycloeurope.be
>>> +32 2 245 83 94

Geert Decoster

Centho Chocolates
>>> geert@centho.be
>>> +32 477 69 43 73

Jan Cloetens

Arcero Architecten
>>> jan@arcero.be
>>> +32 16 88 76 77

Jens Verbesselt

Garage Trading
>>> jens@garagetrading.be
>>> +32 472 61 97 66

Johan Raes

JOKRI bvba
>>> johan@jokri.be
>>> +32 16 65 76 98

Jonas Driesen

Sacacorchos
>>> jonas@sacacorchos.be
>>> +32 478 78 59 98

Joop Marine

Cleaning Service
>>> joop.marine@telenet.be
>>> +32 494 77 58 08

Joren Claes

WEBHERO
>>> joren@webhero.be
>>> +32 496 07 24 79

Kristel Tosseyn

ZENHUIS
>>> kristel@zenhuis.be
>>> +32 495 30 08 30

Lars Fosté

DigitOffice
>>> lars@digitoffice.be
>>> +32 496 33 12 13

Maarten Van Eyken

Buro Van Eyken Bvba
>>> maarten@vaneyken.be
>>> +32 485 54 72 81

Marc God

1 Percent Better 2 Day
>>> marc@1percentbetter2day.com
>>> +32 492 05 61 05

Mathias Verbist

ALEXIUS
>>> mathiasverbist@alexius.be
>>> +32 494 72 54 24

Michel Bekaert

TRIUMFINANCE NV
>>> michel@triumfinance.be
>>> +32 496 87 79 00

Mike Mattheys

Tuinwerken Mike
>>> info@tuinwerkenmike.be
>>> +32 471 62 30 53

Paul Maris

WSI
>>> paul@digitalstrategieswsi.be
>>> +32 478 40 18 37

Philippe Pallemaerts

Slotenmaker LP Security
>>> phil.pallemaerts@telenet.be
>>> +32 473 45 35 40

Roeland Vandecan

VAROConsult
>>> roeland@varoconsult.be
>>> +32 498 870 366

Seppe Gouwkens

Bon Vivant Spirits
>>> seppe@bonvivant-spirits.be
>>> +32 475 86 80 29

Stef Rottier

AS Finance Solutions ING
>>> stephane.rottier@ing.com
>>> +32 475 98 70 88

Stéphanie Siroux

Touché
>>> stephanie@touchee.be
>>> +32 494 54 03 45

Tom Renders

Experts In Business
>>> Tom@expertsinbusiness.be
>>> +32 485 53 12 68

Walter De Greef

JES@ bvba
>>> info@jesa-bvba.be
>>> +32 477 23 11 77

Wim Peeters

OPENICT bvba
>>> wim.peeters@openict.be
>>> +32 475 21 54 27

Wisken Beeckman

W!Scan cvoa
>>> sos@wiscan.be
>>> +32 53 42 66 72

Yves Vanderstraeten

YV Consulting
>>> yves.vanderstraeten@yvconsulting.be
>>> +32 477 66 97 58

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x