Philippe Pallemaerts

Gespecialiseerde slotenmaker en inbraakbeveiligingsexpert. 

Openen van deuren 24/7, sleutelcenter te Zaventem waar u terecht kan voor het bijmaken van al uw sleutels en advies voor de beveiliging van uw woning of bedrijf.

Correcte en transparante prijzen volgens de richtlijnen van de slotenmakers unie.

Verder bieden we toegangscontrole, Danalock V3 & Nuki 2.0 Smartlocks, Intratone videofonie, kluizen en veiligheidsdeuren aan.

Expertise enmeer dan 30 jaar ervaring in mechanische, elektromechanische en elektronische beveiliging. Wij zorgen zelf voor advies, installatie en onderhoud. Uw Slotenmaker voor Zaventem, Sint -Stevens Woluwe, Nossegem, Sterrebeek, Steenokkerzeel, Everberg, Kortenberg, Kraainem.

Bezoek onze website: https://www.lpsecuritycenter.be/

Meer items Philippe Pallemaerts

An Cleuren

Ergo Ac
>>> an@ergoac.be
>>> +32 486 73 62 67

André Claessens

Traiteur Claessens André
>>> info@traiteurclaessensandre.be
>>> +32 485 45 12 32

David Enckels

Pesci's Pet Supplies
>>> davidenckels@pesciespetsupplies.com
>>> +32 498 52 73 35

Dominique Corbeel

DLDC Consulting bvba
>>> dominique.corbeel@gmail.com
>>> +32 485 55 55 67

Frank Rombaut

Cyclo Europe
>>> info@cycloeurope.be
>>> +32 2 245 83 94

Geert Decoster

Centho Chocolates
>>> geert@centho.be
>>> +32 477 69 43 73

Gerrit Thielemans

Ts electrics
>>> tsebvba@telenet.be
>>> +32 16 43 74 01

Jan Cloetens

Arcero Architecten
>>> jan@arcero.be
>>> +32 16 88 76 77

Jens Verbesselt

Garage Trading
>>> jens@garagetrading.be
>>> +32 472 61 97 66

Johan Raes

JOKRI bvba
>>> johan@jokri.be
>>> +32 16 65 76 98

Jonas Driesen

Sacacorchos
>>> jonas@sacacorchos.be
>>> +32 478 78 59 98

Joop Marine

Cleaning Service
>>> joop.marine@telenet.be
>>> +32 494 77 58 08

Joren Claes

WEBHERO
>>> joren@webhero.be
>>> +32 496 07 24 79

Kristel Tosseyn

ZENHUIS
>>> kristel@zenhuis.be
>>> +32 495 30 08 30

Lars Fosté

DigitOffice
>>> lars@digitoffice.be
>>> +32 496 33 12 13

Maarten Van Eyken

Buro Van Eyken Bvba
>>> maarten@vaneyken.be
>>> +32 485 54 72 81

Marc God

1 Percent Better 2 Day
>>> marc@1percentbetter2day.com
>>> +32 492 05 61 05

Mathias Verbist

ALEXIUS
>>> mathiasverbist@alexius.be
>>> +32 494 72 54 24

Michel Bekaert

TRIUMFINANCE NV
>>> michel@triumfinance.be
>>> +32 496 87 79 00

Mike Mattheys

Tuinwerken Mike
>>> info@tuinwerkenmike.be
>>> +32 471 62 30 53

Paul Maris

WSI
>>> paul@digitalstrategieswsi.be
>>> +32 478 40 18 37

Roeland Vandecan

VAROConsult
>>> roeland@varoconsult.be
>>> +32 498 870 366

Seppe Gouwkens

Bon Vivant Spirits
>>> seppe@bonvivant-spirits.be
>>> +32 475 86 80 29

Stef Rottier

AS Finance Solutions ING
>>> stephane.rottier@ing.com
>>> +32 475 98 70 88

Stéphanie Siroux

Touché
>>> stephanie@touchee.be
>>> +32 494 54 03 45

Tom Renders

Experts In Business
>>> Tom@expertsinbusiness.be
>>> +32 485 53 12 68

Walter De Greef

JES@ bvba
>>> info@jesa-bvba.be
>>> +32 477 23 11 77

Wim Peeters

OPENICT bvba
>>> wim.peeters@openict.be
>>> +32 475 21 54 27

Wisken Beeckman

W!Scan cvoa
>>> sos@wiscan.be
>>> +32 53 42 66 72

Yves Vanderstraeten

YV Consulting
>>> yves.vanderstraeten@yvconsulting.be
>>> +32 477 66 97 58

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x