BNI Kastze

An Cleuren

Ergo Ac
>>> an@ergoac.be
>>> +32 486 73 62 67

ErgoAc is ergotherapie An Cleuren, met specialisatie van fysieke revalidatie, handfunctietrainingen, vaardigheidstraining, woningaanpassingen, hulpmiddelen op maat, energiemanagment en volwassenen/ ouderen met valrisico.

Sinds oktober 2020 zijn we gestart met kinderen die problemen ervaren met schoolse vaardigheden, sensorische integratie en alle andere taken van het dagelijks leven.

Graag helpen we jullie verder in de praktijk of aan huis.

Bezoek onze website: www.ergoac.be


André Claessens

Traiteur Claessens André
>>> info@traiteurclaessensandre.be
>>> +32 485 45 12 32

Lees meer

David Enckels

Pesci's Pet Supplies
>>> davidenckels@pesciespetsupplies.com
>>> +32 498 52 73 35

Lees meer

Dominique Corbeel

DLDC Consulting bvba
>>> dominique.corbeel@gmail.com
>>> +32 485 55 55 67

Lees meer

Frank Rombaut

Cyclo Europe
>>> info@cycloeurope.be
>>> +32 2 245 83 94

Lees meer

Geert Decoster

Centho Chocolates
>>> geert@centho.be
>>> +32 477 69 43 73

Lees meer

Gerrit Thielemans

Ts electrics
>>> tsebvba@telenet.be
>>> +32 16 43 74 01

Lees meer

Jan Cloetens

Arcero Architecten
>>> jan@arcero.be
>>> +32 16 88 76 77

Lees meer

Jens Verbesselt

Garage Trading
>>> jens@garagetrading.be
>>> +32 472 61 97 66

Lees meer

Johan Raes

JOKRI bvba
>>> johan@jokri.be
>>> +32 16 65 76 98

Lees meer

Jonas Driesen

Kaapwijn
>>> driesenjonas@gmail.com
>>> +32 478 78 59 98

Lees meer

Joop Marine

Cleaning Service
>>> joop.marine@telenet.be
>>> +32 494 77 58 08

Lees meer

Joren Claes

WEBHERO
>>> joren@webhero.be
>>> +32 496 07 24 79

Lees meer

Kristel Tosseyn

ZENHUIS
>>> kristel@zenhuis.be
>>> +32 495 30 08 30

Lees meer

Lars Fosté

DigitOffice
>>> lars@digitoffice.be
>>> +32 496 33 12 13

Lees meer

Maarten Van Eyken

Buro Van Eyken Bvba
>>> maarten@vaneyken.be
>>> +32 485 54 72 81

Lees meer

Marc God

1 Percent Better 2 Day
>>> marc@1percentbetter2day.com
>>> +32 492 05 61 05

Lees meer

Mathias Verbist

ALEXIUS
>>> mathiasverbist@alexius.be
>>> +32 494 72 54 24

Lees meer

Michel Bekaert

TRIUMFINANCE NV
>>> michel@triumfinance.be
>>> +32 496 87 79 00

Lees meer

Mike Mattheys

Tuinwerken Mike
>>> info@tuinwerkenmike.be
>>> +32 471 62 30 53

Lees meer

Paul Maris

WSI
>>> paul@digitalstrategieswsi.be
>>> +32 478 40 18 37

Lees meer

Philippe Pallemaerts

Slotenmaker LP Security
>>> phil.pallemaerts@telenet.be
>>> +32 473 45 35 40

Lees meer

Roeland Vandecan

VAROConsult
>>> roeland@varoconsult.be
>>> +32 498 870 366

Lees meer

Seppe Gouwkens

Bon Vivant Spirits
>>> seppe@bonvivant-spirits.be
>>> +32 475 86 80 29

Lees meer

Stef Rottier

AS Finance Solutions ING
>>> stephane.rottier@ing.com
>>> +32 475 98 70 88

Lees meer

Stéphanie Siroux

Touché
>>> stephanie@touchee.be
>>> +32 494 54 03 45

Lees meer

Tom Renders

Experts In Business
>>> Tom@expertsinbusiness.be
>>> +32 485 53 12 68

Lees meer

Walter De Greef

JES@ bvba
>>> info@jesa-bvba.be
>>> +32 477 23 11 77

Lees meer

Wim Peeters

OPENICT bvba
>>> wim.peeters@openict.be
>>> +32 475 21 54 27

Lees meer

Wisken Beeckman

W!Scan cvoa
>>> sos@wiscan.be
>>> +32 53 42 66 72

Lees meer

Yves Vanderstraeten

YV Consulting
>>> yves.vanderstraeten@yvconsulting.be
>>> +32 477 66 97 58

Lees meer

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x